#ZOSTANDOMA Pracujeme na diaľku, môžete nám zavolať, mailovať alebo chatovať. Projekty posielame bezpečne naďalej - teraz s 10% zľavou!
Na stavbách pracujeme dodržiavaním opatrení na bezpečnú prácu s ohľadom na aktuálnu situáciu s ochorením COVID-19.
Záhorská Bystrica - Bratislava súkromný investor
Práve staviame

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici

Zahájili sme výkopové práce na rodinnom dome v Záhorskej Bystrici.

Rodinný dom v Záhorskej Bystrici je situovaný v kľudnej časti miestnej novovznikajúcej obytnej štvrte. Stavba má jedno podzemné a dve nadzemné podlažia. Tie budú slúžiť štvorčlennej rodine. Na prízemí rodinného domu sa nachádzajú vstupné priestory, ktoré sú prepojené s garážou. Taktiež sa tu nachádza hosťovská izba s vybavením, priechod do pivničných priestorov a veľkorysé priestory spojenej kuchyne, jedálne a obývacej časti. Celé spodné podlažie sa otvára smerom do pozemku a poskytuje obyvateľom výhľady na bio jazierko. Druhé podlažie obsahuje tri spálne a ich hygienické zázemie. Hmotou sa objekt snaží zapadnúť do okolitej zástavby a prírodnej scenérie. Použité sú prírodné materiály a vzťah budúcich obyvateľov domu k prírode je podčiarknutý menším prírodným jazierkom s bio filtráciou v podobe vodných rastlín. 

Mám záujem o výstavbu
Mám záujem len o projekt
Mám inú otázku
Súhlasím s tým aby spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. spracovávala moje osobné údaje (meno, priezvisko, email a telefónne číslo) na evidenciu vzťahov so zákazníkmi. *
Pred odoslaním musíte vyplniť súhlas so spracovaním osobných údajov
Prosím vyberte etapu výstavby domu "Holodom"
Prosím vyplňte všetky požadované polia:
Kontaktný formulár bol úspešne odoslaný. Do 24 hodín Vás budeme spätne kontaktovať.
Kontaktný formulár nebolo možné odoslať. Prosím kontaktujte nás priamo na info@idealnedomy.sk alebo +421 905 563 348.
Dohodnúť konzultáciu

Máte záujem o výstavbu?

Vyplňte formulár a budeme Vás spätne kontaktovať. Preberieme spolu detaily ohľadom možnosti výstavby Vášho domu, resp. si dohodneme nezáväzné osobné stretnutie, kde sa Vám predstavíme a preberieme všetky Vaše dotazy.

+421 905 563 348

Alebo nám zavolajte

Podobné projekty vo výstavbe