NAPÍŠTE NÁM
DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU
OBJEDNAJTE SI KATALÓG
POSLAŤ PROJEKT ZNÁMEMU
POSLAŤ PONUKU ZNÁMEMU
OPÝTAJ SA ARCHITEKTA
DOHODNÚŤ KONZULTÁCIU
Využite našu odbornosť, skúsensti a možnosti zliav na materiály.
Dohodnite si s nami osobné stretnutie k výstavbe domu
Ďakujeme za Váš záujem o pracovnú pozíciu v našej spoločnosti. Nevyhnutnou súčasťou
Vašej žiadosti o zamestnanie je priloženie životopisu,
prípadne motivačného listu.

Cena katalógu je 4,50 EUR s DPH. Publikáciu zasielame na dobierku, kde ešte účtujeme cenu poštovného a balného (+3,30 EUR).

O nás

Vážení záujemcovia o nové bývanie,

je mi potešením predstaviť Vám stavebnú spoločnosť IDEÁLNE DOMY, s.r.o. a činnosti a služby, ktoré realizujeme. Našim cieľom je vytvoriť ideálne bývanie pre každého z Vás, teda vyriešiť stavbu rodinného domu podľa Vašich individuálnych požiadaviek, kritérií a možností.

Staviame murované domy. Technickým a technologickým vybavením riešime nizkoenergetické a pasívne domy. Dostavanosť ponúkame v troch etapách - hrubá stavba, holodom alebo na kľúč.


Vzťah s klientom je pre nás to najdôležitejšie. Korektný vzťah môže vzniknúť len dodržiavaním našich povinností a troch princípov firmy, ktoré sú pre nás kľúčové:

  • Najvyššia kvalita práce v každom detaile
  • Dodržaný časový harmonogram
  • Úspora nákladov klienta - je zásadnou Vašou výhodou, pri riešení výstavby s nami (viac o našich hlavných princípoch, ako aj ďalšie výhody spolupráce s nami, nájdete v rubrike 6+1 dôvodov riešenia výstavby s nami)

Spracovali sme pre Vás rozsah programov výstavby domu - ultranízkoenergetický alebo pasívny dom. Vypracovávame viaceré typy programov bývania (rodinný dom, súkromný bytový dom, condominium), etapy výstavby (hrubá stavba, holodom, dom na kľúč) ako aj programy financovania na mieru, tzv. finančné plány, ktoré Vám uľahčia výber a spôsob realizácie nového bývania. 

V každej fáze riešenia sa Vám venujeme s individuálnym prístupom, každý klient je pre nás jedinečný. Našim cieľom je prinásať Vám prvotriednu, detailne premyslenú službu.

Tvoriť Váš domov je pre nás výzvou, ale zároveň aj zodpovednosťou. Núti nás pracovať tak, aby riešená novostavba bola pre Vás ideálnym bývaním.

Verím, že si u nás nájdete ten pravý dom, ktorý sa stane naplnením Vašich snov o ideálnom bývaní.

Tešíme sa na Váš ideálny dom.


Ing. Lukáš Beliš
konateľ spoločnosti IDEÁLNE DOMY, s.r.o.

NAŠIMI
ČINNOSŤAMI SÚ

  • výstavba domov – v najvyššej kvalite murovaných stavieb v našej vlastnej réžii
  • vypracovanie projektovej dokumentácie, s dôrazom na úsporu energií
  • riešenie výhodného financovaniavýstavby
  • poradenstvo pri výbere vhodného pozemku